(Προς Πώληση) Αξιοποιήσιμη Γη Οικόπεδο || Αθήνα Κέντρο/Αθήνα - 151 τ.μ, 360.000€

Χαρακτηριστικά

  •   WC:
  •   Έτος Κατασκευής:
  •   Parkings:

Περιοχή: Αθήνα (Δ. Αθηναίων)
Υποπεριοχή: Γκύζη
Διαθέσιμο από:
Τιμή: 360.000€
Εμβαδόν Γης: 151 τ.μ
Κατηγορία: Αξιοποιήσιμη Γη
Τύπος: Οικόπεδο
Κατάσταση:
Τιμή/τ.μ.: 2.384€
Τ.μ. Οικοπέδου:
Επίπεδα:
Σ.Δ.: 3,6
Σ.Κ.: 0,7
Χρήση Γης:
Σχέδιο Πόλεως: Εντός σχεδίου
ΠΕΑ:
Κωδικός: 1893507
Κωδικός: 24795

Επιπλέον Χαρακτηριστικά

Προσόψεως Επίπεδο

Περιγραφή

Προς Πώληση Οικόπεδο, Αθήνα, Γκύζη, 151 τ.μ., Χαρακτηριστικά: Προσόψεως, Επίπεδο, Σ.Δ: 3,6, Σ.Κ: 0,7, Προσανατολισμός: Δυτικός, Εντός σχεδίου, Τιμή: 360.000€ PROPERTY FOUNDERS, Τηλ. Επικοινωνίας: 2168009848, email: [email protected] Προσοχή: Για την υπόδειξη του ακινήτου είναι απαραίτητη η υπόδειξη της αστυνομικής ταυτότητας και του Α.Φ.Μ. σας σύμφωνα με τον Ν.4072/11-4-2012 ΦΕΚ 86Α.

Αναλυτική Περιγραφή

Η Property Founders διαθέτει προς πώληση οικοπεδο εντός σχεδίου , αρτιο και οικοδομησιμο 151 τ.μ. στην περιοχή του Γκύζη. Το οικόπεδο εχει δυτικό προσανατολισμό , σ.δ. 3,6 ι σ.κ. 0,7.
Για περισσοτερες πληροφορίες καλέστε στο 2168009848 η στο 6951951285

Χάρτης

Στατιστικά Ακινήτου

Δημοσίευση Ακινήτου: 07 Μαϊ, 2026
Τελευταία ενημέρωση: 12 Μαϊ, 2026
Συνολικές επισκέψεις:
 

Δείτε ακόμα

Αθήνα

320.000 €

151τ.μ.

Υπολογισμός Δανείου
Συμπληρώστε το Επιτόκιο (χωρίς το σύμβολο %} και τη Διάρκεια αποπληρωμής σε έτη. Αν επιθυμείτε μπορείτε να αλλάξετε και το ποσό
(%)
Νόμισμα
logo (Προς Πώληση) Αξιοποιήσιμη Γη Οικόπεδο || Αθήνα Κέντρο/Αθήνα - 151 τ.μ, 360.000€

Χαρακτηριστικά

Περιοχή: Αθήνα (Δ. Αθηναίων)
Υποπεριοχή: Γκύζη
Τιμή: 360.000€
Εμβαδόν: 151
Κατηγορία: Αξιοποιήσιμη Γη
Τύπος: Οικόπεδο
Κατάσταση:
Τιμή/τ.μ.: 2.384€
ΠΕΑ:
ID code: 1893507
Κωδικός: 24795
Σ.Δ.: 3,6
Σ.Κ.: 0,7
Χρήση Γης:
Σχέδιο Πόλεως: Εντός σχεδίου
 

Περιγραφή

 
Loading...